ساعت کاری 09:00-20:00

تهران، بالاتر از میدان شیخ بهایی، نبش اوستا، ساختمان اوستا

021-88065817

توسعه کسب و کار

توسعه کسب و کار مشتمل بر فرآیندهایی است که در زمینه تجزیه و تحلیل، آماده‌سازی و استفاده از فرصت‌های رشد و همچنین پایش و نظارت بر چگونگی بهره‌گیری از این فرصت‌ها، صورت می‌گیرد. در واقع، توسعه کسب و کار فرآیند ایجاد ارزش‌های بلند‌مدت برای سازمان در سه حوزه محصول، بازار و شبکه‌‌ی روابط از طریق ایجاد تمرکز بر روی فرصت‌های رشد است.

وقتی کسب‌ و کار شما رشد می‌کند و سهم بازار محصولات یا خدماتتان افزایش می‌یابد، احتمالاً با محدودیت‌های رشد بازار هدف اصلی خود روبرو می‌شوید. درک صحیح از وضعیتی که دارید، شما را به سمت موفقیت بیشتر در بازار هدایت می‌کند. ما در شرکت سپیدتک مراحلی را برای بهبود درک وضعیت سیستم کسب و کارتان پیش بینی کرده ایم.

هنگامی که کسب و کار‌ها برای ترسیم آینده خود و براساس فعالیت‌های موجود و در برنامه‌ریزی‌های استراتژیک با هدف رشد و توسعه، میزان فروش و سود‌ آوری را پیش بینی می‌کنند؛ اگر بین فروش مورد انتظار در آینده و فروش پیش بینی شده فاصله‌ای موجود باشد، گزینه‌های مختلفی برای پر کردن این فاصله توصیه می شود.

در استراتژی رشد متمرکز که عملاً اولین اقدام تمامی کسب و کارهای نوپا می‌باشد، با بررسی امکان بهبود عملکرد در فعالیتهای جاری، مسیر رشد تعقیب می‌گردد.

توسعه کسب و کار-سپیدتک
توسعه کسب و کار

معمولاً شرکت‌های فعال در بخش بازرگانی یا تولیدی، پس از مدتی از شروع فعالیت تجاری خود با رکود بازار و کاهش مشتریان روبرو می‌شوند.

شرکت سپیدتک، شما را در توسعه کسب و کار در بازارهای داخلی، حمایت می کند:

  • افزایش مشتریان
  • وفاداری‌سازی مشتریان فعلی
  • رفع شکایات و نارضایتی‌های مشتریان فعلی
  • شبکه‌سازی
  • خلق یک ایده توسعه بازار و عملیاتی نمودن آن

از جمله خدماتی است که همکاران ما در بخش توسعه کسب و کار به شما ارائه می‌نمایند.

با ما تماس بگیرید.