ساعت کاری 09:00-20:00

تهران، بالاتر از میدان شیخ بهایی، نبش اوستا، ساختمان اوستا

021-88065817

بازاریابی دیجیتال

راه حل توسعه تجارت شما

بازاریابی دیجیتال

این نوع از بازاریابی. کاملاً رایج شده و صاحبان کسب و کارهای مختلف، ‌از سوپرمارکت ها گرفته تا برندهای مشهور، همه می دانند که دیده شدن در فضای دیجیتال، ادامه فعالیت تجاری شان را تضمین می کند.

راه های بیشتر دیده شدن

ما در سپیدتک،‌ راه های بیشتر دیده شدن و فروش در فضای دیجیتال را به شما ارایه می کنیم. این راه ها، بسته های مختلف بازاریابی دیجیتال است که برایتان از پیش آماده کرده ایم؛‌ اما می دانیم که این بسته ها بخشی از دیده شدن شما هستند. به این بسته ها،‌ دانش زیر را نیز می افزاییم:

  • انتظارات شما صاحبان کسب و کار
  • بازارهای هدف
  • رقبا
  • شرایط فضای کسب و کار و اثر آن بر بسته های بازاریابی دیجیتال
  • نقاط قوت و ضعف کسب و کارتان
  • زیرساخت و نیازهای فنی

 

بازاریابی دیجیتال، مجموعه ای از روش ها و ابزار توسعه تجارت شماست که هزینه های آن بدون وابستگی به نیروی انسانی و به صورت سیستمی،‌ کسب و کارتان را توسعه می دهد.

هزینه های بازاریابی دیجیتال، ‌به مراتب کمتر از هزینه تیم های بازاریابی و فروش است

بازاریابی و فروش محصولات

بازاریابی و فروش محصولات شما با استفاده از بستر اینترنت و موبایل بصورت آنلاین، شما را از هزینه تیم های بازاریابی، فروش و تبلیغات نجات می دهد.

بازاریابی دیجیتال، به کسب و کار شما کمک می کند تا در فضای اینترنت و سایبر در دسترس مشتری باشید. ابزارهای این نوع بازاریابی بیشتر متکی به دانش فنی و مهارت های تکنولوژیک است و صاحبان کسب و کارهای جدید توجه ویژه ای به دیجیتال مارکتینگ دارند.

پیچیده شدن نیازهای مشتری و افزایش دانش و آگاهی عمومی از یک سو و محدودیت زمان به عنوان اصلی ترین سرمایه انسانی از سوی دیگر، باعث شده فضای دیجیتال بستر مناسبی برای تحقق خواسته ها و نیازهای مشتریان باشد.

ما بازاریابی دیجیتال را در سپیدتک مجموعه ای از ابزار، تکنیک و مهارت می شناسیم که در کنار استراتژی های بازاریابی در فضای دیجیتال، کسب و کار شما را با سرعت و امنیت بیشتر به مشتریان معرفی کرده و محصولات را با سه ویژگی: زمان کوتاه، دسترسی آسان و قیمت ارزان تر بدست مشتریان می رساند.

سپیدتک بسته های پیشنهادی بازاریابی دیجیتال را به شرح زیر برای توسعه تجارت شما تنظیم کرده است. این بسته ها، در توسعه تجارت شما مؤثر است و ما آن را تضمین می کنیم. میزان توسعه مورد انتظار شما در کسب و کارتان را با ما در میان بگذارید.

بسته های دیجیتال مارکتینگ سپیدتک

بسته دو

سئو مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی
4650000 تومان /ماهانه
-آنالیز روزانه سئو

-استفاده از بک لینک‌ ها و ثبت وب سایت در موتورهای جستجو

– بهینه سازی سئو داخلی

-تولید روزانه دو محتوای هدف دار

– بهبود سه عبارت (کلمه) کلیدی و سئو خارجی

– بازاریابی ویدونویی، متنی و اینفوگرافی (هفته ای دو ویدئو و دو اینفوگراف)

– تبلیغات دیجیتال، google Ads

– استفاده از قیف های بازاریابی

– انتخاب social media

– ایجاد پیج های اختصاصی (دو پیج)

– تولید محتوای social

– بازاریابی ویدئویی زنده

– بکارگیری الگوریتم های یادگیری (Azure, …) در بازاریابی محصولات مشتری

بسته یک

سئو مارکتینگ و مدیریت محتوا
2980000 تومان /ماهانه
-آنالیز روزانه سئو

-استفاده از بک لینک ها و ثبت وب سایت در موتورهای جستجو

– بهینه سازی سئو داخلی

-تولید روزانه دو محتوای هدف دار

– بهبود سه عبارت (کلمه) کلیدی و سئو خارجی

– بازاریابی ویدونویی، متنی و اینفوگرافی (هفته ای دو ویدئو و دو اینفوگراف)

– تبلیغات دیجیتال، Ad words

– استفاده از قیف های بازاریابی

از سال 2018، تحلیل داده های بزرگ مشتریان و بازار، برای صاحبان کسب و کارهای کوچک معضل بزرگی شده است؛ اکنون که مشتریان بالغ تر شده و برای انتاخب محصول به فاکتورهای زیادی توجه می کنند شناخت رفتار و تحلیل علاقه مندی های وی، اطلاعات و داده های بیشماری را تولید می کند که نگهداری، پردازش و بکارگیری به موقع و مناسب این داده ها برای صاحبان کسب و کارهای کوچک تقریباً غیرممکن است.

سپیدتک با تکیه بر دانش تحلیل رفتار مصرف کننده، دانش پیش بینی رفتار آتی مشتری را به شما ارایه می کند. این دانش بصورت اختصاصی در بازاریابی دیجیتال مدنظر قرار می گیرد.