ساعت کاری 09:00-20:00

تهران، بالاتر از میدان شیخ بهایی، نبش اوستا، ساختمان اوستا

021-88065817

نرم افزار

تهیه و تولید نرم‌افزارهای سفارشی بر اساس نیاز مشتری، از جمله فعالیت های سفارشی‌سازی مجموعه سپیدتک است.

استفاده از محصولات نرم افزاری آماده به کار و از پیش مهندسی شده دارای بالاترین اولویت هستند، ولی گاهی پیش می آید که محصول مورد نیاز برای یک فعالیت خاص با شرایط و نیازمندی های آن کسب و کار هماهنگی ندارد، به همین خاطر تولید نرم افزار سفارشی راه حل مناسبی است.

باید توجه داشت که تولید نرم افزار سفارشی معمولا آخرین راه حل است، زیرا بسیار پر هزینه و مشکل خواهد بود. بر خلاف دیدگاه عمومی که نوشتن یک نرم افزاری بسیار ساده و ارزان تلقی می شود، تولید نرم افزاری کارا و مناسب که بتواند با نیازهای حال و آینده سازگار بوده و درعین حال با استانداردهای روز نیز هماهنگی داشته و بتواند در بلند مدت پاسخگوی نیازها باشد، فرایندی مشکل، زمان بر و پر هزینه است.

 

تولید نرم افزار سفارشی برای چه کسانی مفید است؟

  1. اگر کسب و کاری دارید که نیاز به راه حل های نرم افزاری دارد و نرم افزارهای موجود در بازار با نیازهای شما مطابقت ندارند، در آن صورت تولید نرم افزار سفارشی می تواند مورد توجه شما باشد.
  2. زمان بندی طراحی و تولید یک نرم افزار سفارشی ممکن است بسیار طولانی و با تاخیر همراه باشد. اگر کسب و کار شما به واسطه تاخیر دچار آسیب می شود، تولید نرم افزار سفارشی را جزو گزینه های بلند مدت خود قرار دهید و سعی کنید جایگزین های موقتی را مورد استفاده قرار دهید.

 

با توجه به نیاز روزافزون به نرم‌افزارهای جدید و به‌روز، با ایجاد پنل ثبت سفارش طراحی نرم‌افزار سرعت شناسایی نیاز شما را افزایش داده ایم.

نرم افزار

هم اکنون با ثبت سفارش، می‌توانید در اسرع وقت و با قیمت مناسب، نرم‌افزار دلخواه تان را سفارش داده و آن را در کمترین زمان ممکن با امکانات مطلوب، کاربر پسند و زیبا دریافت نمایید.

  • از جمله نرم‌افزارهایی که برای سازمان‌های دولتی طراحی و تحویل گردید، می‌توان به نرم‌افزار اتوماسیون اداری پلیس راهور تهران بزرگ که در سال ۱۳۸۳ تحویل داده شده است اشاره کرد. این نرم‌افزار با پلت‌فرم SQL Server 2000 تولید شد.
  • نرم‌افزارهای CRM، حسابداری، انبار، حقوق و دستمزد، ERP ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط را از ما بخواهید.

 

 

لینک ثبت سفارش نرم افزار