ساعت کاری 09:00-20:00

تهران، بالاتر از میدان شیخ بهایی، نبش اوستا، ساختمان اوستا

021-88065817

داشبرد BI

قلب وب سایت شما

چرخه های موجود در کسب وکار

چرخه هایی نظیر: تولید اطلاعات، گردش کار، فروش و بازاریابی، تولید محصولات و خدمات، مدیریت مشتریان و فعالیت های متنوع دیگر در هر کسب و کاری وجود دارد. نگهداری، به روزرسانی، تحلیل، مدیریت، پردازش و انتقال اطلاعات این چرخه ها بسیار وقت گیر و         پر چالش است. مدیران یا صاحبان کسب و کار، نگرانی های دائمی درباره این چرخه ها دارند و وضعیت لحظه ای کسب و کار خود را کنترل می کنند. صاحبان کسب و کار مسائلی فراتر از این هم دارند: روند توسعه بازار چگونه خواهد بود؟ چرخه عمر محصول و خدمتی که ارایه می کنند کی به پایان می رسد؟ آیا مشتریان از محصولات جدیدی که رقبا روانه بازار می کنند استقبال خواهند کرد؟ و هزاران سوال مشابه این.

آینده نگری در کسب و کار از یک سو و ضربان سیستم فعلی هر کسب و کاری از سوی دیگر، دغدغه دائمی مدیران و صاحبان تجارت است. ما در سپیدتک با طراحی و پیاده سازی داشبرد مدیریت عملکرد، ضمن تعریف و اندازه گیری دائمی شاخص های KPI, KRI سیستم فعلی کسب و کارها، به کمک هوش مصنوعی روند آتی تجارت شما را پیش بینی می کنیم.

اطلاعات اولیه داشبرد BI از درگاه های دیجیتالی فعلی سیستم شما استخراج و پس از تبدیل شدن به داده های معنادار و قابل تحلیل بر اساس شاخص های BI، بصورت گرافیکی و نموداری آنچه را که در تجارت شما در حال وقوع است در لحظه نمایش می دهد.

 

داشبرد Bl

داشبرد Bl