ساعت کاری 09:00-20:00

تهران، بالاتر از میدان شیخ بهایی، نبش اوستا، ساختمان اوستا

021-88065817

فناوری مالی | fintech

قلب وب سایت شما

فین تک (FinTech)

فین تک (FinTech) مخفف فناوری های مالی (Financial Technologies) بوده و عبارت است از فناوری های نوین استفاده شده و کاربردی در بخش مالی که روش های فعلی و سنتی ارایه خدمات مالی را متحول کرده است. دانش فین تک محدود به ارایه خدمات مالی برروی بستر فناورانه نیست؛ می توان از آن برای توسعه کسب و کارها نیز به خوبی استفاده کرد. بسیاری از ابعاد و کاربردهای فناوری مالی در ایران و جهان ناشناخته مانده و تنها بخشی از امکانات و توانایی های فین تک شناسایی شده است.

به طور مثال ما در سپیدتک می توانیم با بهینه سازی و اختصاصی کردن ابزار crowdfunding و ایجاد یک پلت فرم جمع آوری سرمایه های خرد، منابع مالی دائمی برای توسعه کسب و کارتان بدست آوریم.

فناوری مالی

از دیگر امکاناتی که فین تک در اختیار شما قرار می دهد حذف یا کاهش محدودیت های بنگاه های مالی و پولی (بانک ها) است. این بنگاه های به دلیل سیطره چند صد ساله بر بازارهای مالی، روش های تأمین مالی را به زیرساخت های خود محدود کرده اند که نه تنها چندان کارایی نداشته بلکه منافع گروه محدودی را در جوامع تأمین کرده است.

به کمک فین تک، روش های فناورانه، خلاقانه و بدیع برای تأمین منابع مالی طراحی شده که بنگاه ها و کسب و کارهای صنفی و کوچک در ایران می توانند با سرمایه گذاری اندک، به این ابزار و روش دست یافته و مشتریان خود را افزایش دهند.

سپیدتک با در اختیار داشتن تیم فنی-مالی، راه حل های فناورانه مالی برای تجارت شما پیشنهاد می کند.

فناوری مالی