چگونه کسب و کار خود را با وبلاگ تقویت کنیم؟

سال های بسیاری از ظهور وبلاگ ها می‌گذرد، با این وجود همچنان بر توسعه ی کسب و کار تاثیر مثبتی دارد. شما نیز برای بهبود تجارت و کسب و کارخود می توانید از ابزارهای متنوعی استفاده کنید، ازجمله وبلاگ. درمتن پیشرو نکاتی در مورد وبلاگ آورده شده است که می توانید با خواندن آن در وبلاگ های خود پست های بهتری ارائه دهید که نظر مشتری به آن جذب شود.

۱۰ روش حرفه ای برای بهبود وبلاگ های تجاری شما

در حال حاضر، شما احتمالا می دانید که وبلاگ نویسی و ایجاد انواع دیگری از محتوای آنلاین، افزایش قابل ملاحظه ای را برای ترفند بازاریابی یک موسسه ی تجاری خرده پا می توانند فراهم کند. اما آن مستلزم برنامه ریزی های زیادی است تا در واقع محتوا را در راستای اهداف اصلی کسب و کار خودتان قرار دهید. برای دستیابی به برخی از بینش های مفید در راستای افزایش این تلاش ها، از شیوه ها و ترفند هایی که برای اعضای جامعه یک موسسه ی تجاری خرده پای آنلاین به کارگرفته شده است، را بررسی کنید.
اعلان:

 1. از محتوای یک کارت امتیازی برای انتشار پست های بهتر در وبلاگ، استفاده کنید:
  زمانی که آن برای ایجاد محتوای وبلاگ برای کسب و کار شما می آید، کیفیت به اندازه کمیت مهم است، نه بیشتر. برای اطمینان از اینکه تمامی پست های شما به استانداردهای حرفه ای برمی گردند، از محتوای کارت امتیازی که در این پست آزمونگر اجتماعی گارت مون مطرح شده است ،استفاده کنید.
 2. کلمات کلیدی مناسبی برای وبلاگ تان انتخاب کنید:
  اگر می خواهید اساسا خوانندگان قادربه یافتن محتوای وبلاگ ما باشند، باید برخی از کلمات کلیدی مرتبط را وارد کنید. انتخاب این کلمات کلیدی می تواند یک چالش باشد، بنابراین از آخرین پست وبلاگ آبتچ توسط اباسیفریک اتاپ برای راهنمایی های مفید استفاده کنید.
 3.  مشترکین ایمیلی بیشتری را برای وبلاگ تان فراهم کنید:
  این کار را به منظور اطمینان از اینکه زمانی که وبلاگ تان نمایش داده می شود، آیا خوانندگان محتوای وبلاگ شما را مشاهده می کنند یاخیر، به اشتراک بگذارید و آن می تواند به ارائه یک گزینه اشتراک ایمیل کمک کند تا بتوانید پست های جدیدی را در صندوق های پستی خود دریافت کنید. برای به اشتراک گذاشتن ایمیل های بیشتر در وبلاگتان، دراینجا برخی از راهنمایی های سندیپ مالیا از ۹۹ نشانه آمده است. شما هم چنین می توانید ببینید که اعضای بیزسوگر در  مورد پست چه می گویند.
 4.  از وبلاگ خود برای بهبود اعتبار کسب و کار آنلاین تان استفاده کنید:
  این که آیا آن از طریق وبلاگ نویسی، رسانه های اجتماعی، بررسی ها و یا محتواهای دیگرانجام می شود یاخیر، برای نظارت و عمل به منظور بهبود آنچه که در مورد کسب و کارآنلاین شما در اینترنت گفته شده است،مهم است. اعتباری که برای کسب و کارتان به ارمغان می آورید، می تواند بر مشتریان توانمند تاثیر زیادی داشته باشد. در پست Smallbiztechnology.com توسط مارک پروسر اطلاعاتی دراین باره کسب کنید.
 5. ترفند های وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی تان را با استفاده از این ابزارها شکل دهید:
  انتخاب وسایل مناسب ،بخش مهمی از ساخت یک وبلاگ نویسی موثر و ترفند رسانه های اجتماعی ست که برای آخرین بار ساخته شده اند. گزینه های مختلف نامرسوم بسیار زیادی وجود دارند. در اینجا چند مورد ضروری با نگاه به کیت ابزاری شما از بازاریابی اصلی آویناش نر وجود دارد.
 6. خوانندگان خود را با محتوای شخصی متعجب کنید:
  ایجاد محتوای عمومی برای وبلاگ یا کانال های بازاریابی تان نمی خواهد شما را به نتایج خاصی که کسب و کارتان به دنبال آن است، بکشاند. در عوض، شما می توانید مطالب شخصی شده را که برای مخاطبان دقیق خود فراهم آورده اید، ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، پست بازاریابان DIY توسط مگان توتکا را بررسی کنید.
 7. با مشتریانت ان برای شکست رقابت در فروش ارتباط برقرارکنید: وبلاگ نویسی و بازاریابی محتوا، می توانند روش های عالی برای برقراری ارتباط مفید با مشتریان باشند. و برطبق عنصرتصویری کریس لاندن، آن ارتباطات واقعا به شما در بهبود تعداد فروش کسب و کار می توانند کمک کنند. اعضای بیزسوگر نیز این افکار را در پست خود به اشتراک گذاشتند.
 8. راهبردهای تجاری دوستانه ای برای اتصالات بودجه ای در نظر بگیرید:ی کی دیگر از راه های افزایش تبادل در وبلاگ یا سایر محتوای آنلاین شما، برای دریافت لینک های با کیفیت درمورد مطالبتان، استفاده از منابع خارجی می باشد. روش های مختلف بسیاری وجود دارند که از آنها برای دستیابی به این هدف می توانید استفاده کنید. برخی از پیشنهادات بودجه ای را درمقاله ی جیمز بروکل بررسی کنید.
 9. محتوایی را که باعث افزایش تبادل و لینک ها می شوند،ایجاد کنید: در حقیقت، یک راه عالی برای افزایش لینک ها و بهبود دسترسی شما،ارتقای محتوایتان به منظوراشتراک گذاری بیشتر آن است. انیل اگاروال ، چند نکته را درآخرین پست اصلی وبلاگ خود ، ارائه می دهد.
 10. از مشتریان و تحقیقات رقابتی برای شکل دادن به وبلاگ نویسی استفاده کنید: اگر می خواهید پست های وبلاگ نویسی و مطالب بازاریابی بیشتری ایجاد کنید، ابتدا باید تحقیقات خود را انجام دهید. کاوش در داده های مشتری و رقیب می تواند به شما درتشخیص اینکه کدام موارد موثرتر هستند، کمک کند. سم ولچ در پست جدید بازاریابی که شما نمی خواهید از دست بدهید، توضیح می دهد.

اگر می خواهید محتوای تجاری خرده پای مورد علاقه تان را برای جمع آوری مشترک آینده مورد توجه قرار گیرد ، لطفا نکات خبری خود رابه ایمیل حافظت شده، ارسال کنید.