دسترسی ابزارهای کسب و کارهای بزرگ برای کسب و کارهای کوچک

فناوری برای کسب و کار کوچک مزایایی را فراهم کرد که قبلا فقط کسب و کارهای بزرگ به آن دسترسی داشتند. در ماه‌های اخیر تعداد زیادی از شرکت‌هایی که برای کسب و کارهای کوچک فعالیت می‌کردند، ابزارهای جدیدی برای کمک به کاهش شکاف تکنولوژی را ارائه کردند.

کوییک‌بوک یک پلتفرم جدید حسابداری برای مدیریت کسب و کارهای کوچک منتشر کرده است.  شرکت‌های سیلفورس و سیلفلور هر کدام محصولی را منتشر کرده‌اند که کمک می‌کند که مرورگرها را به مشتری تبدیل شوند و شرکت ویکس یک ابزاری جدیدی را منتشر کرده که می‌تواند سرعت بازاریابی شما را افزایش دهد. اینها فقط بخشی از اتفاقات ماه گذشته بود. در ادامه پست عناوین خبرهای مهم کسب و کارهای کوچک را چک کنید.

کسب و کار
کسب و کار

بیشتر بخوانیم: فین‌ تک‌ ها و تامین مالی برای شرکت‌ های کوچک و نو پا

مدیریت: ارائه برنامه حسابداری کوییک‌بوک برای مشاوره‌ کسب و کارهای کوچک و امورمالی آنها

کسب و کار
کسب و کار

در هفته‌های گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه برنامه حسابداری کوییک‌بوک به حسابداران یک پلتفرم برای ساخت برنامه‌هایی با نرخ رضایت بالا برای مشتریان می‌دهد. حسابداران با نرم‌افزار برنامه حسابداری کوییک‌بوک می توانند برنامه‌های ارائه شده، خریداری شده و مدیریت شده را با حسابداری حرفه‌ای توصیه کنند که به طور کامل با مجموعه محصولات کوییک‌بوک سازگار باشد.

نکات بازاریابی: ویکس دارنده یک سازنده لوگو برای کسب و کارهای کوچک

سازنده لوگوی جدید شرکت ویکس به کسب و کارهای کوچک این توانایی را می‌دهد که می‌توانند یک لوگوی رایگان برای سرعت بخشیدن به بازاریابی خود بسازند. هزاران کسب و کار کوچک با تکیه بر ویکس و پلتفرم سازنده وبسایت DIY آنها می‌توانند سایت خود را تآسیس کنند. با سازنده لوگوی جدید شرکت ویکس شما این توانایی را دارید که یک لوگو برای برند خود طراحی کنید و همچنین با تنظیم آن می‌توانید با پلتفرم‌های مختلف آن را نشان دهید.

کسب و کار
کسب و کار

خبر تمرکز پیکمانی در فروش به برندهای کسب و کارهای کوچک

پیکمانی اعلام کرد که پلتفرم ارتباط بصری جدید به دنبال فضای بین Adobe و Canva است. این فضای گمشده، پتانسیل بازاری‌اش ۵ بیلیون دلار ارزش دارد که به افراد جامعه، کسب و کارها اعم از کوچک و بزرگ و تیم‌های شبکه‌های اجتماعی می‌تواند خدمت کند.

روند خرده‌فروشی: بازگشت هدایا در تعطیلات توسط مشتریان تا ۲۸٪، طبق نظرسنجی‌ها

در فصل تعطیلات ۲۰۱۷ دیده شد که ۲۸ درصد از هدایای خریداری شده مردم به فروشنده بازگشت داده شد که این موارد به ارزش ۹۰ بیلیون دلار تخمین زده شده‌اند. گزارش و نظرسنجی جدید ردستگ فول‌فیلمنت و اپترو نه تنها نشان می‌دهد که نرخ بازگشت هدایا به چه میزان است بلکه نشان می‌دهد که این مسئله می‌تواند چه تآثیر بر کسب و کارها بگذارد.

کسب و کار
کسب و کار

ارائه موبابل POS توسط پی‌سیف و وری‌فون به رستوران‌ها و خرده‌فروشان

همکاری جدید بین پی‌سیف و وری‌فون یک خدمات جدیدی را برای رستوران‌ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط در سراسر ایالات متحده با یک نحوه پرداخت خلاقانه فراهم کرد. پی‌سیف شرکتی است که برای جهان نحوه پرداخت و شرکت وری‌فون در رابطه با برقراری دستگاه پرداخت به فضای ابری است.

کسب و کار
کسب و کار

فروش: دسترسی شرکت‌های کوچک به ابزارهای جدید با ملزومات جدید سیل‌فورس

سیل‌فورس اعلام کرد ملزوماتی را برای اولین بار برای کسب و کارهای کوچک با برنامه‌های مختلفی که شرکت‌ها آن را برترین پلترفرم مدیریت ارتباط با مشتری جهان می‌نامند، فراهم کرده است. اولین برنامه های موجود سیل‌فورس Sale Cloud Essentials و Service Cloud Essentials نام دارند.

کسب و کار
کسب و کار

بیشتر بخوانیم: تکنولوژی امروزه باعث افزایش دانش , اعتبار و تواناییهای کابران شده است

پیشنهاد یک ابزار رایگان بازاریابی توسط سیل‌منگو به کارآفرینان

سیل‌منگو یک ابزار اتوماسیون رایگان بازاریابی برای کارآفرینان و کارفرمایان جوان در تمامی صنایع پییشنهاد می‌کند. این پیشنهاد برای افراد و شرکت‌هایی که کار خود را جدیدا شروع کرده‌اند بسیار ارزشمند است. با حضور دیجیتال یکی از مؤلفه‌های اصلی موفقیت در کسب و کار، استفاده از کانال‌های دیجیتال برای بازاریابی بسیار حیاتی است.

کسب و کار
کسب و کار

اقتصاد: اضافه شدن ۶۸ هزار شغل در فوریه توسط کسب و کارهای کوچک

با اضافه شدن ۱۰ هزار شغل جدید بیشتر نسبت به ماه ژانویه، ADP در گزارش خود بیان کرد که کارکنان کسب و کارهای کوچک در بخش خصوصی در ماه فوریه ۶۸ هزار نفر بیشتر شد. همچنین در گزارش سال ۲۰۱۸ خود اهمیت کسب و کارهای کوچک در سراسر اقتصاد را نیز نشان داد.

کسب و کار
کسب و کار

آینده: چگونگی رسیدن فروش یک شرکت سطح جهان

برخی کسب و کارها با تغییرات بزرگ یا نوآوری‌های جدید کار خود را آغاز می‌کنند. برخی دیگر با چیزهای کوچکی مثل جوراب شروع به کار می‌کنند. شروع کردن با ایده‌های کوچک می‌تواند امیدی را در تیم مورد نظر ایجاد کند که در آینده نه چندان دور می‌تواند تآثیرات بزرگی را در سطح جهانی ایجاد کند. شرکت پوشاک تمرکز زیادی را بر روی گسترش فعالیت خود از در سراسر جهان دارد مثلا از شیکاگو به گواتمالا.

کسب و کار
کسب و کار

وام‌ کسب و کارهای کوچک

طبق ارزیابی دفتر بازرس کل اداری کسب و کارهای کوچک در رابطه با وام‌های مزرعه‌داران و پرورش‌دهندگان طیور اعلام کرد که اکثریت آنها شرایط قانونی را برای گرفتن وام SBA ندارند.

کسب و کار
کسب و کار

شبکه‌های اجتماعی: پیشنهاد استودیوی جدید یوتیوب برای شناختن بیشتر کانال کسب و کارهای کوچک برای افراد

یوتیوب اخیرا خصوصیات جدید را برای سایت خود معرفی کرد. خصوصیات استودیوی جدید یوتیوب به شما در جذب محبوبیت بیشتر ویدیوهای آپلود شده بر روی سایت کمک می‌کند. این ابزار به شما کمک می‌کند تا ویدیوها و دیگر فعالیت‌های کانال خود را مدیریت کنید.

کسب و کار - youtube
کسب و کار – youtube

بیشتر بخوانیم: چگونه فروش خود را با اینستاگرام افزایش دهید؟

عدم سود وکلا و شرکت‌های حقوقی از کاهش مالیات فدرالی

شرکت‌های حقوقی مثل دیگر کسب و کارهای کوچک بخاطر قوانین جدید مالیاتی خوشحال نیستند. قانون کاهش مالیات و مشاغل شامل بسیاری از کسورات و تغییرات است که می‌تواند مزایایی برای کسب وکارهای کوچک در تمامی صنایع ایجاد کند. اما این مورد می‌تواند محدودیت‌های جدیدی را نیز اعمال کند که ممکن است با شرکت‌های حقوقی مرتبط باشد.

روند تکنولوژی: ارائه نرم‌افزار مدیریت کسب و کارهای کوچک کریدل

کریدل اعلام کرد که یک مجموعه نرم افزار جدید برای کمک به مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط برای تمامی صنایع طراحی کرده است. این نرم‌افزار به کسب و کارها اجازه می‌دهد که پتانسیل رقابت محصولات خود را به خوبی نشان دهند.

کسب و کار - kradle
کسب و کار – kradle

بیشتر بخوانیم: چگونه برای برنامه‌های موبایل بازار پیدا می‌کنید؟ ۵ راهنمایی برای دانلود بیشتر

تبدیل کارت ویزیت به مخاطب موبایل با دوربین جدید IOS ماکروسافت

دوربین جدید IOS ماکروسافت برای آی‌فون این قابلیت را دارد که کارت ویزیت را به مخاطب موبایل تبدیل کند. این خصوصیت بگونه است که اطلاعات روی کارت ویزیت را می‌گیرد و سپس آن را در اطلاعات تماس شما ذخیره می‌کند. نحوه انجام آن بدین صورت است که با اسکن کارت ویزیت می‌توانید آن را به مخاطبین خود اضافه کنید. این برنامه همچنین در لینکدین نیز مشخصات تماس کسب و کارهای جدید را جستجو می‌کند.

کسب و کار - ios
کسب و کار – ios