در این پست از سپید تک قصد معرفی معرفی ۱۰ تا از بهترین نرم افزار های پیگیری قیمت را برای صاحبان کسب و کارهای کوچک را داریم پس این مطلب را از دست ندهید.

توانایی ردیابی و نظارت بر قیمت ها به طور موثر و با سرعت بالا، مزیت بزرگی برای کسب و کارهای کوچک محسوب می شود. با وجود قیمت هایی که دائما نوسان می کنند، برنامه های ردیابی قیمت به شما این امکان را می دهد که برای کسب و کار کوچک خود در زمان مناسب و با قیمت مناسب خرید های لازم را انجام دهید. خرید با قیمت مناسب، درآمد کسب و کار شما را پس انداز می کند، و در نهایت باعث می شود نقطه توقف فعالیت تجاری شما به آینده دورتری موکول شود.

برنامه های پیگیری قیمت

به افرادی که مسئولیت خرید محصولات در کسب و کار شما را دارند،۱۰ تا از بهترین برنامه های ردیابی قیمت را که مختص صاحبان کسب و کارهای کوچک است، معرفی کنید.

برنامه ردیابی قیمت برای آمازون

اگر کسب و کار شما باعث مقدار خرید بالا از آمازون شود، ردیابی قیمت برای آمازون به شما کمک خواهد کرد که با ردیابی و چک کردن قیمت محصولاتی که نیازدارید خریداری خود را انجام داده و در هزینه تان صرفه جویی کنید. این برنامه هنگامی که اقلام مورد نظرتان از طریق اطلاعیه های بسیار سریع کاهش می یابد، به شما هشدار می دهد
اعلان ها می توانند در دو حالت تنظیم شوند. حالت اول زمانیست که قیمت های پایین تر تشخیص داده می شوند و دومین حالت هنگامیست که قیمت کالاها به یک قیمت خاص مشخص شده یا پایین تر از آن برسند. ردیاب قیمت برای آمازون رایگان است و می تواند برای تمام دستگاه های اندروید از Google Play دانلود شود.

برنامه Smartprix

نرم افزار مقایسه قیمت
نرم افزار مقایسه قیمت

برنامه Smartprix یک ابزار عالی برای اطلاع رسانی از تخفیف های لحظه ای و معاملات در اینترنت است. تیم خرید شما با استفاده از این برنامه می‌تواند قیمت محصولاتی را که در سایت‌های خرید بزرگ وجود دارد ، تماشا کند. شما می توانید بیش از ۱۰ میلیون محصول از ۱۰۰ گروه دسته بندی کرده وهشدار فوری قیمت را با برنامه Smartprix دریافت کنید.
برنامه مقایسه قیمت Smartprix با همه دستگاه‌های اندروید سازگار بوده و به طور رایگان قابل دانلود است.

برنامه idealo

نرم افزار مقایسه قیمت
نرم افزار مقایسه قیمت

این برنامه با مقایسه قیمت با بارکد اسکنر به شما و تیمتان اجازه می دهد تا محصولات مد نظر را پیدا کرده، قیمت ها را مقایسه کنید و پول بیشتری را در اقلام ضروری کسب و کار صرفه جویی کنید است. با برنامه Priceo Comparison Ideo می توانید بالغ بر ۱۰۸ میلیون پیشنهاد را از ۲۱،۷۰۰۰ فروشگاه مقایسه کنید. با استفاده از انواع مختلفی از توابع فیلتر که در این نرم افزار وجود دارد، می توانید محصولات با کیفیت بالا را با بهترین قیمت پیدا کنید. شما می توانید محصولات را از طریق متن، گفتار یا کد EAN با استفاده از بارکد اسکنر یکپارچه جستجو کنید..
این برنامه را می توان به صورت رایگان دانلود کرد. همچنین برای دستگاه های IOS برنامه بارکد اسکنر از فروشگاه نرم‌افزاری اپل به طور رایگان قابل دانلود است.

برنامه fluctuate

نرم افزار مقایسه قیمت
نرم افزار مقایسه قیمت

fluctuate یک نوع ردیاب قیمتی است که به شما امکان می دهد تا قیمت محصولات را در وب سایت های تجارت الکترونیک پیگیری کنید. شما می توانید از این برنامه برای ردیابی قیمت اقلام مورد نظر در سایت های اصلی مثل eBay، آمازون، Flipkart و غیره استفاده کنید. این امکان برای کاربران وجود دارد که با استفاده از یک نمودار تغییرات قیمت در طول زمان را مشاهده کنند.
دانلود Fluentate برای دستگاه های آندروید از Google Play رایگان است.

برنامه ShopSavvy

نرم افزار مقایسه قیمت
نرم افزار مقایسه قیمت

ShopSavvy یک برنامه مقایسه قیمت و بارکد اسکنر است که برای iPhones و iPads ها در فروشگاه App به صورت رایگان قابل دانلود است. تیم خرید شما می تواند از این برنامه برای کشف محصولات جدید، روند خرید و پیدا کردن بهترین معاملات آنلاین دربین صدها خرده فروشان معروف، از جمله آمازون، Walmart، Target، Newegg و Best Buy استفاده کند. این نرم افزار هر روزه میلیون ها محصول را از وب سایت های خرید جمع آوری کرده و بر اساس قیمت و فروش دسته بندی می کند تا بهترین معاملات را برای کسب و کار شما گرد آوری کند. هنگام خرید با ShopSavvy حتی می توانید پول نقد دریافت کنید.

برنامه PriceZombie

PriceZombie به کسب و کار شما اجازه می دهد با توجه به قیمت ها و تاریخچه آنها با توجه به دقیق تر بودن بودجه ریزی انجام دهید، با این مزیت که به شما اطمینان می دهد که آیتم مورد نظر شما برای خرید بهترین گزینه برای کسب و کار و اهداف شماست. این برنامه قابل اجرا در وب دارای افزونه هایی برای مرورگرهای فایرفاکس، کروم و سافاری است. این برنامه تحت وب از خرده فروشان بزرگ، از جمله آمازون، Target، Ikea، Fry، HomeDepot و بسیاری دیگر پشتیبانی می¬کند. برنامه PriceZombie این امکان را برای شما فراهم می¬کند که کاهش قیمت را به صورت زنده ببینید، بنابراین می توانید بررسی کنید که آیا قیمت یک آیتم در زمان واقعی کاهش می یابد یا خیر.

برنامه AliPrice – ردیاب قیمت AliExpress

نرم افزار مقایسه قیمت
نرم افزار مقایسه قیمت

برنامه AliPrice برای اندروید به شما اجازه می دهد محصولات مشابه را از AliExpress پیدا کنید و پیشینه قیمت های هر محصول را در AliExpress ردیابی کنید. شما همچنین می توانید با تجزیه و تحلیل رتبه بندی فروشنده، بهترین محصولات را با بهترین قیمت پیدا کنید. AliPrice را می توانید به صورت رایگان از Google Play دانلود کنید.

برنامه Invisible Hand

نرم افزار مقایسه قیمت
نرم افزار مقایسه قیمت

Invisible Hand برای دانلود در Apple App Store وجود دارد و می تواند در دستگاه های iOS استفاده شود. تیم خرید شما می تواند به طور خودکار با استفاده از این برنامه بهترین قیمت ها را پیدا کند. هنگام جستجو برای یک محصول، برنامه شما را از جایی که ارزان ترین اینترنت وجود دارد آگاه می کند و با این کار باعث صرفه جویی در هزینه کسب و کارتان می شود. برنامه های قابل افزودنی(add-on) برای فایرفاکس، کروم و سافاری در این نرم افزار در دسترس است.

برنامه CamelCamelCamel

نرم افزار مقایسه قیمت
نرم افزار مقایسه قیمت

اگر در تجارت شما باید مقدار زیادی سهام و محصول از آمازون خریداری شود، این برنامه ردیاب قیمتی می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. CamelCamelCamel یک ردیاب قیمت رایگان آمازون است که قیمت میلیون ها محصول را نظارت می کند تا هنگام کاهش قیمت ها که بهترین زمان خرید است به شما اطلاع رسانی کند. شما مجبور نیستید برای استفاده از CamelCamelCamel تنها به دستگاه تلفن همراه خود متکی باشید، زیرا می توانید به این نرم افزار ردیاب قیمت وارد شوید و از ردیابی قیمت ها و صرفه جویی در هزینه¬ها روی دسک تاپ خود نیز بهره مند شوید.

برنامه Keepa

نرم افزار مقایسه قیمت
نرم افزار مقایسه قیمت

برنامه دیگری برای دستگاههای اندروید و برای برنامه های قابل افزودنی(add-on) مرورگر کروم وجود دارد. Keep یک ردیاب قیمت آمازون است که روش استفاده بسیار آسانی دارد. این برنامه نمودارهای جامع پیشینه قیمت، کاهش و هشدارهای موجود بودن قیمت ، پایگاه مستمر و به روز شده داده محصول و یک نظرسنجی از معاملات و کاهش قیمت های گذشته را ارائه می دهد. شما می توانید Keepa را به صورت رایگان دانلود کنید.

منبع : smallbiztrends