۱۳ سایت آموزشی برای کارآفرینان

ما دوست داریم اینگونه فکر کنیم که یادگیری یک مهارت جدید یا «بازگشت به مدرسه» چیزی است که تنها هنگام تغییر شغل  یا ارتقا در موقعیت خود باید انجام گیرد.

اما محققان می گویند، یادگیری مادام العمر، منافع باور نکردنی و شخصی و حرفه ای دارد.  برای مطالعه بیشتر همراه ما باشید.

یادگیری مادام العمر باعث می شود جامعه خلاق تر شود و کارکنان را قادر به مواجهه با شرایطی که دائما در حال تغییر است می کند. یادگیری مادام العمر به ما کمک می کند که با سقوط و تثبیت مواجه شویم و این برای اقتصاد موفق مهم است.

این به ما کمک می کند که بهتر ارتباط برقرار کنیم، به طور مؤثرتری اجتماعی باشیم و موفقیت بیشتری کسب کنیم.

در این مطلب، چند سایت آموزشی کارآفرینی جذاب برای یادگیری مهارت های حیاتی معرفی خواهیم کرد که زندگی شما را تغییر خواهد داد:

 Lifehacker

یکی از سایت های مورد علاقه من در این سیاره، Lifehacker جایی برای یادگیری نحوه ی انجام بهتر، سریع تر و دقیق تر هر کاری است.

کارآفرینی
کارآفرینی

Library of Congress

اکثر متون کتابخانه ملی ما(آن ها 🙂 ) در حال حاضر در دسترس آنلاین هستند. هر مهارتی که می خواهید یاد بگیرید، در این سایت می توانید آن را بخوانید.

Boundless

Boundless، صنعت کتاب های درسی را با ارائه کتاب های درسی به صورت رایگان  دگرگون کرده است.

Inc.edu

سایت آموزشی Inc.’s یکی از منابع شگفت انگیز برای کارآفرینان است که به دنبال ایجاد مهارت هایی هستند که به احتمال زیاد به آنها کمک می کند تا موفق شوند. این کارگاه های زنده  به رهبری کارآفرینان همه ستاره بهترین راه برای کاهش منحنی یادگیری و ارتباط با افرادی است که واقعا تجربه دارند.

Universities

اکثر دانشگاه ها در حال حاضر علاوه بر برنامه های یادگیری معمولی، دوره های آموزشی آنلاین را ارائه می دهند. برخی از کل مدارس آنلاین، مانند مؤسسه آموزشی Osher Lifefelong ایالت کلرادو تاسیس کرده اند. اگر به دنبال یک تجربه آموزشی سنتی هستید، بررسی کنید که دانشگاهها چه چیزی را ارائه می دهند.

Google World Wonders

جهان های قدیمی و مدرن را در یک منبع آنلاین باور نکردنی که توسط Google Street View و تکنولوژی نقشه برداری طراحی شده است، کاوش کنید.

کارآفرینی
کارآفرینی

TED Talks

TED یکی دیگر از سایت های فوق العاده برای پیدا کردن توصیه های عملی و فرصت های یادگیری ایجاد شده توسط افراد با تجربه است.

Reddit Lectures

این مجموعه ای جمع آوری شده از سخنرانی های بالا از حرفه ای ها، دانشگاه ها، دولت ها و رهبران تمام راه حل ها منحصر به فرد است، زیرا منابع به طور معمول توسط کاربران Reddit رد می شوند.

UReddit

Speaking of Reddit، سایت انجمن دارای دانشگاه Reddit است، با ده ها دوره در زمینه های هنر، علوم کامپیوتر، زبان، ریاضی و آمار، و بیشتر.

Internet Sacred Text Archive

این بزرگترین آرشیو کتاب های رایگان در مورد دین و معنویت در اینترنت است. خواندن اسطوره، مذهب، عرفان، کیمیاگری، پاراسایکولوژی و غیره را بخوانید.

MeetUp

ببینید چه اتفاقی در منطقه شما رخ می دهد و با ذهن های مشابه ملاقات کنید تا بتوانید مهارت های جدیدی کسب کنید، اغلب رایگان است. Meetup ها یک راه عالی برای تجارت تجارب و یادگیری دیدگاه های جدید هستند.

Trivium Education

تفکر انتقادی مهارت فوق العاده مهم است، اما اغلب در برنامه درسی عمومی مدرسه تدریس نمی شود.  با منابع رایگان Trivium’s، معلومات خودتان را در زمینه دستور زبان و منطق تجدید کنید.

Trivium Education

HubSpot، نرم افزار آنلاین بازاریابی غول پیکر از بوستون، دوره های بازاریابی دیجیتال جامع و کاربر پسند ارائه می دهد. درک بازاریابی برای هر کارآفرین حیاتی است، چه کارکردی از وظایف روزمره شما باشد یا خیر. HubSpot Academy یکی از بهترین پنج دوره بازاریابی دیجیتال است.