چگونه با روش های خلاقانه محتوای خود را تازه نگه دارید؟

شاید شما ماه ها یا سال هاست که محتوا تولید می کنید، و احساس می کنید مدام در حال تکرار ایده های خسته کننده مشابه هستید. اینکه بنشینید و مدام در حال نوشتن باشید، همیشه سرگرم کننده نیست. تخیل هم همیشه آن چنان همکاری نمی کند. به خصوص اگر تمام روز را در جلسات حضور داشته باشید و فکر نوشتن جذابیتش کمتر از خوابیدن باشد.

Repurposing، به این معنی که از یک محتوا چند بار استفاده کنید

به محتواهای خود نگاهی بیاندازید. آیا چیزی از یک پست وبلاگ تان وجود دارد که شما مدت ها پیش نوشته اید و می توانید دوباره آن را مرور کنید؟ این یکی از راه های repurposing است. با این ایده قدیمی شروع کنید. می توانید ویدیو، تصاویر، توییت ها یا نقل قول هایی برای تازه کردنش به آن اضافه کنید.

تولید محتوا
تولید محتوا

یک عنوان جدید اضافه کنید

البته شما می خواهید عنوان های جدید نیز ایجاد کنید. در واقع، بسیاری از کارشناسان ادعا می کنند که شما باید نصف وقت خود را بر سر انتخاب سرفصل صرف کنید. در اینجا یک مقاله کامل در مورد عناوین از Hubspot است.

تولید محتوا
تولید محتوا

یک یا سه ایده را باهم ترکیب کنید

یکی از چیزهایی که من واقعا عاشق آن هستم این است که دو ایده کاملا متفاوت را برای ایجاد یک مفهوم جدید ترکیب کنم. بنابراین، به عنوان مثال، آنچه نیکولا تسلا درباره آیفون جدید چه گفته است ضربه ذهن شماست که یک دانشمند مرده را با آیفون جدید ترکیب می کند. من کاملا مطمئن هستم که هیچ کس این مقاله خاص را پیش از این ننوشته است! آن را کلید واژه خیلی خیلی طولانی بنامید.

تولید محتوا
تولید محتوا

مصاحبه با یکی از بزرگان عرصه کارتان

شما می توانید با کسی مصاحبه کنید و از آنها در مورد، چه چیزی کسب و کارشان را از دیگر کسب و کارها متفاوت کرده است، چه چیزی باعث موفقیت آنها شده است و غیره. مصاحبه به صورت شخصی انجام نمی شود؛ مصاحبه تلفنی ممکن است مناسب باشد. یک نکته خوب دیگر؟ از استفاده از کلمه مصاحبه اجتناب کنید، زیرا که ممکن است حس مصاحبه شغلی را به وجود آورد؛ که کمتر کسی از آن خوشش می آید.

تولید محتوا
تولید محتوا

اجازه دهید دیگران هم کاری بکنند – جمع سپاری

گاهی می توانید در طول یک چت توییتر جمع سپاری انجام دهید، سپس توییت ها را در قالب پست وبلاگ بیاورید. یا فقط یک توییت را بگیرید و در یک پلتفرم رسانه اجتماعی دیگری از آن برای شروع گفتگو استفاده کنید. لازم نیست برای شروع یک گفتگو یک موضوع بحث برانگیز داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چگونه با روش های خلاقانه محتوا ی خود را تازه نگه دارید؟ (قسمت دوم)

منبع : business2community