محوطه سازی یک صنعت ۸۲ میلیارد دلاری است و همین آن را یک گزینه جذاب برای کارآفرینان مشتاق کرده است. علاوه بر این، این فرصت را برای افراد فراهم می کند تا در فضای بیرون کار کنند، وضعیت بصری خانه ها و کسب و کارهای محلی را بهبود دهند، و حتی بهبود محیط زیست را زیبا کنند و بهبود بخشند.

اگر به شروع کسب و کار محوطه سازی علاقه مند هستید، در این مقاله تعدادی از گام های مهمی که باید بردارید را با توجه به گروه های صنعتی و صاحبان کسب و کارهای محوطه سازی آورده ایم

شروع کسب و کار محوطه سازی

در صنعت تجربه کسب کنید

قبل از دارا شدن این کسب و کار، بهتر است که در مورد این تجارت یاد بگیرید. یک شغل در یک کسب و کار محوطه سازی که در حال حاضر وجود دارد پیدا کنید، به این ترتیب علاوه بر این که مهارتی یاد می گیرید، خواهید دید که این صنعت چگونه کار می کند و ارتباطات ارزشمندی نیز خواهید ساخت.

خانم هنریکسون، معاون امور عمومی در انجمن ملی کارشناسان از حرفه ایهای محوطه سازی گفته است: “من پیشنهاد می کنم که هر کسی که به کار در فضای باز و کار با مردم و محیط زیست علاقه مند است، این صنعت را بررسی کند. این شغلی شگفت انگیز است. بنابراین اگر هنوز در صنعت کار نکرده اید اما علاقه مند به یادگیری مجموعه مهارت ها و نحوه مدیریت کسب و کار هستید، با یک حرفه ای در این زمینه که واقعا کسب و کار را درک می کند، کار کنید تا بتوانید مهارت های خود را پرورش دهید، یک مربی بیابید، یاد بگیرید و از تمام چم و خم های این کسب و کار در این صنعت را آگاه شوید.”

آگاهی خود را درباره این کسب و کار افزایش دهید

افزایش آگاهی قبل از راه اندازی کسب و کار، می تواند مفید باشد. شما می توانید با صحبت با دیگر صاحبان این کسب و کار، خواندن منابع آنلاین یا دوره های کسب و کار این کار را انجام دهید.

جیم مک کچون، مدیر عامل شرکای شرکت HighGrove Partners در آتلانتا، گفت: “من همیشه، در تمام طول زندگی، خودم را به عنوان یادگیرنده در نظر گرفتم، بنابراین تصمیم گرفتم با کسی بهتر از خودم در مورد کسب و کار صحبت کنم. او پدر یکی از دوستان من است که یک تاجر بسیار موفق بود. او مرا مجبور کرد فهرستی از همه چیزهایی را که می دانستم و نسبت به آن ها احساس اعتماد به نفس داشتم، ارائه کنم. اما، ارزشمندترین بخش، لیستی از مواردی بود که من در مورد انجام یک کسب و کار نمی دانستم. از آنجا، من یک برنامه برای یادگیری در مورد هر یک از این ندانسته ها را توسعه دادم. دانش را از طریق مطالعات در مورد برخی تلاش ها و سختی هایی که دیگران تجربه کرده اند به دست آوردم. “

مجوز و بیمه بگیرید

الزامات مجوز برای کسب و کارهای محوطه سازی به دولت ها بستگی دارد و به همین دلیل متفاوت است. اما هنریککسون اذعان می کند که اکثر کسب و کار ها نیاز به نوعی مجوز دارند و برخی حتی نیاز به گواهینامه مداوم دارند. او همچنین می گوید که بیمه کار نیز می تواند سودمند باشد.

مطالب مرتبط:

چگونه یک کسب و کار در زمینه محوطه سازی شروع کنیم؟ (قسمت دوم)

منبع : smallbiztrends