محوطه سازی صنعتی ۸۲ میلیارد دلاری است و همین آن را یک گزینه جذاب برای کارآفرینان مشتاق کرده است. علاوه بر این، این فرصت را برای افراد فراهم می کند تا در فضای کسب و کار در زمینه محوطه سازی بیرون کار کنند، وضعیت بصری خانه ها و کسب و کارهای محلی را بهبود دهند، و حتی محیط زیست را زیباتر کنند.

اگر به شروع کسب و کار محوطه سازی علاقه مند هستید، در این مقاله نظرات و ‌‌پیشنهادات گروه های صنعتی و صاحبان کسب و کارهای محوطه سازی را برای شما فراهم  آورده ایم، در مطلب قبلی سه گام مهم بیان شد. در اینجا نیز در ادامه به چند گام مهم دیگر اشاره خواهیم کرد.

تجهیزات امن و مسائل مالی در کسب و کار در زمینه محوطه سازی

شما می‌توانید با یک جفت ماشین چمن زنی، یک کامیون و چند ابزار کوچک دیگر تجارت خود را آغاز کنید. با این حال، اگر می خواهید سرمایه‌گذاری بزرگتری انجام دهید، تعامل با بانک‌ها برای تامین هزینه‌های مالی می تواند ارزشمند باشد.

شین نیومن، بنیانگذار YardApes، Inc. در نیویلفورد،می گوید: “هنگام شروع، با یک بانکدار برای سرمایه گذاری در تجهیزات و وسایل نقلیه کار کردم. پروسه کسب درآمد برای رشد یک کسب و کار طول می کشد، بنابراین یک رابطه خوب این چنینی بسیار مهم است. “

نرخ های خود را تعیین کنید

شما باید تعیین کنید که برای خدماتی که ارائه می دهید چه هزینه‌ای را طلب می‌کنید. این بررسی و تصمیم به عوامل مختلفی بستگی دارد: برای هر یک از خدمات و یا سرویس‌ها چقدر زمان هزینه می‌کنید؟ ، به ازای هر ساعت چه مقدار باید درآمد داشته باشید؟، میزان پرداختی کارکنانتان چقدر خواهد بود؟ و چه تجهیزاتی نیاز دارید. اما مطمئن شوید که نرخ های شما به گونه ای باشد که به شما اجازه توسعه کسب و کارتان را بدهد.

تخصصی کار کنید

بعضی از شرکت های محوطه سازی، تخصص خاصی دارند، مانند نگهداری چمن یا طراحی منظره، در حالی که برخی دیگر خدمات گسترده‌تری ارائه می دهند.  بسته به خود کارآفرین یعنی شما، تجربه و میزان دسترسی‌تان به تجهیزات لازم می‌توانید تخصصی که می‌خواهید در آن فعالیت کنید را انتخاب کنید. در برخی موارد، صاحبان کسب و کار حتی ممکن است تصمیم بگیرند که تنها با یک نوع از پیشنهاد شروع به کار کرده و سپس خدمات دیگر را اضافه کنند؛ زیرا پس از مدتی آنها قادر به پرداخت هزینه تجهیزات و کارکنان با مهارت های لازم را دارا خواهند بود.

به انجمن های بازرگانی بپیوندید

راه اندازی یک کسب و کار محوطه سازی به متخصصین و منابع زیادی، از آموزش کارکنان گرفته تا برنامه های بازاریابی نیاز دارد. یک راه عالی برای دسترسی به این منابع، پیوستن به برخی از انجمن های تجاری است.

 این انجمن‌ها معمولا خدمات متفاوتی را برای کارآفرینان فراهم می‌کنند. خدماتی چون دوره‌های آموزشی، برنامه‌های ضد ریسک، ایده‌های بازاریابی و توصیه‌هایی پیرامون مسائل قانونی و غیره.

 

یک طرح بازاریابی کسب و کار در زمینه محوطه سازی تهیه کنید

بازاریابی برای کسب و کار شما ضروری است. تاکتیک های شما می تواند بر اساس منابع، مشتریان مورد نظر و تخصص شما متفاوت باشد. شما ممکن است بر روی جستجوگرهای محلی متمرکز شوید و یا برخی از آگهی ها را در گوشه و کنار جایی که هستید قرار دهید. اما هرگونه تاکتیکی که انتخاب می کنید، مطمئن شوید به صورتی باشد که مشتریان بالقوه بتوانند کسب و کارتان را در سراسر منطقه کارتان بشناسند.

با مشتری ها ارتباط برقرار کنید

هنگامی که مشتری‌هایتان را یافتید زمان آن است که با آنان ارتباط دوستانه‌ای برقرار کنید. در این حالت آنها احساس بهتری خواهند داشت وشما میتوانید مطمئن باشید که همچنان به تجارت شما وفادار خواهند ماند.

تیم خودتان را بسازید

بسته به مقیاس کسب و کارتان، ممکن است به کارکنان بیشتری نیاز داشته باشد. اما نیومن اخطار می دهد که صاحبان کسب و کار فقط افرادی را که انگیزه بالایی دارند و کار را با استاندارهای شما را انجام می دهند استخدام کنند و با آنان همکاری کنند.

مطالب مرتبط:

چگونه یک کسب و کار در زمینه محوطه سازی شروع کنیم؟ (قسمت اول)

منبع : smallbiztrends