چگونه یک کترینگ راه اندازی کنید؟

در راه اندازی کترینگ همیشه این ۵ مرحله را در نظر بگیرید:

راه اندازی کترینگ می تواند سودآور باشد، اما باید آمادگی هر رویدادی را داشته باشید ، در  اینجا نکات گام به گام  در مورد چگونگی شروع موفقیت آمیزسرمایه گذاری کترینگ وجود دارد.

  • یک نقطه شروع را انتخاب کنید

کترینگ یکی از ساده ترین سرویس های غذایی برای کسب درآمد است زیرا می توانید از کسب و کار کوچک شروع کنید و آن را گسترش دهید با این حال، مانند هر کسب و کار دیگری  نیاز به یک تمرکز دقیق تعریف شده دارید. اگر به مشتریان غذای بیرون بر می دهید، سه انتخاب دارید.

اماکن هنری: سمفونی ها و موزه های هنری فقط برخی از اماکن فرهنگی هستند که می توانید برای آن کترینگ دایر کرد. طیف گسترده ای از غذاها وجود داردکه معمولا از غذاهای سبک تا شام رسمی ارائه می شود.

اماکن تجاری: در اینجا، باید انواع مختلف غذا  را که با جلسات تجاری مانند جلسات و پخت و پز در ارتباط است بکار بگیرید که در دستورالعمل ساختار تیم به کار گرفته شده است

رویدادهای اجتماعی: همانطور که قبلا حدس زده اید، پول زیادی در پذیرش عروسی و سایر رویدادهای اجتماعی مانند جشن های تولد وجود دارد. بت میتزوها و شام فارغ التحصیلی، دو تا از این سفارش های بزرگ هستند. اینجاست که پول زیاد در کترینگ است و بیشتر مواد غذایی را اینجا مصرف می کنید.

البته، بین این دسته ها  موانع بسیار زیاد است، اما آنها به شما چهارچوبی  برای ایجاد کسب و کار می دهند.

  • چک کردن بودجه

اگر بودجه ای دارید تا با آن کسب و کار غذایی شروع کنید شانس تان برای موفقیت بالا خواهد رفت .به عنوان مثال، اگر تازه شروع کرده اید، ممکن است بخواهید اولین مورد کوچک را سلف سرویس کنید . به این ترتیب می توانید پول استخدام پرسنل را پس انداز کنید.

در ابتدا قیمت گذاری اساسی اجباری برای منوی تان تخمین خوبی برای کار کردن می دهد. به یاد داشته باشید بعضی از افزودنی ها مثل شکلات نوسان قیمت زیادی خواهد داشت .تمام اعداد باید در طرح کسب و کار شما نوشته شود.

  • تجهیزات را دریافت کنید

یکی از مفاهیم مفید این است که نگاهی به منابع مورد نیاز مانند میز و صندلی،رو میزی  و ظروف بپردازیم. اگر قبل از خرید چیزی ترجیح می دهید آن را اجاره کنید، بهتر است شرکت های مناسب را پیدا کنید.

قبل از تحویل باید اتاق و تجهیزات مناسب برای ذخیره مواد غذایی داشته باشید. می توانید پیگیر فروشنده باشید تا مطمئن شوید که آن را انتقال داده یا خودتان آن را انجام می دهید.

  • منو را ایجاد کنید

اکنون که تمام ابزار را در جای خود دارید، وقت آن است که منوی خود را برنامه ریزی کنید. اینکه در مورد جایی که می خواهید تمرکز کنید و بر روی چه گروهی از مشتریان آینده نگری کنید نیاز به توجه بیشتر دارد. در اینجا چند نکته در این مقاله در مورد چگونگی تنظیم منو خود جدا از رقابت  پذیری می دانید.

شناختن افرادی که در مراسم شرکت خواهند کرد، فوق العاده کمک کننده است. به عنوان مثال، افراد مسن غذاهای ملایم تر دوست دارند و بدن سازان گزینه های غذای سالم تقاضا می کنند.

  • بازار و تبلیغات

گزینه های زیادی برای چگونگی  شروع تبلیغ وجود دارد شروع ساده معمولا ایده خوبی است. در دنیای بازاریابی دیجیتال امروز، واقعا نمی توانید تلفن و ویدیو را به عنوان راهی برای دنبال کردن نادیده بگیرید. این بدان معنا نیست که باید بروشورها و جزوات را نیز نادیده بگیرید.

منبع:

https://smallbiztrends.com/2018/05/how-to-start-a-catering-business.html