عدم کارایی بلاک چین

فناوری بلاک چین، قطعا برای انجام دسته‌ای از کارهای منحصر به فرد، ساخته شده است. این قابلیت، می‌تواند پیگیری حسابرسی ناپایدار و غیر قابل اطمینان در معاملات را بهبود بخشد و به منظور بررسی یکپارچگی داده های با ارزش باشد. این فناوری، می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند.

این قابلیت، از طریق ترکیب هوشمندانه‌ای از انگیزه‌های اقتصادی و رمزنگاری‌ها به دست می آید. بنابراین، هنگامی که در مورد به اشتراک گذاشتن سوابق و دارایی های دیجیتال از آن استفاده می شود، می‌تواند بین شرکت کنندگان اقتصادی اعتماد ایجاد کند یا نیاز یک مقام مرکزی برای تأیید و نگهداری سوابق معاملات یک پروژه را برطرف سازد .

با این حال، بسیار مهم است هنگام ارزیابی مدل‌های کسب و کار در بلاک چین، بدانید با بلاک چین چه کار هایی را نمی‌توان انجام داد.

در مورد مشکل ردیابی نوزادان در بخش بیمارستان و فراتر از آن فکر کنید. این یک مشکل بسیار جدی است. پیامدهای جا به جا شدن یک نوزاد با نوزاد دیگر ، می‌‌تواند وحشتناک باشد. بنابراین، ذخیره سازی پرونده ها، مکان فعلی کودک را به گونه ای ایجاد می کند که این داده ها را تغییر ناپذیر و قابل اطمینان می کند، و به نظر می رسد استفاده از فناوری بلاک چین بسیارکار آمد است.

اما یک مشکل بزرگ برای استفاده از بلاک چین در حل چنین مسائلی وجود دارد. سوابق دیجیتال ممکن است غیر قابل تغییر و قابل اطمینان باشد، اما چگونه کسی می داند که کدام دستگاه رکورد دیجیتال به کدام کودک متصل است؟ بلاک چین نمی‌تواند به این فرایند کمک کند و نمی‌تواند تأییدلازم را انجام دهد که شاید این مرحله مهمترین مرحله برای تأیید صحت، برآورد شود.

همان‌طور که سیستم فناوری بلاک چین توسعه می‌یابد، نوع جدیدی از واسطه‌ها هم ظاهر می شود که می‌توانند چنین مسائلی  را حل کنند و از حفظ پرونده های دیجیتال در هماهنگی با همتایان آنلاین خود به فرصت های واقعی کسب و کار دست پیدا کند .

در حالی که این تکنولوژی در ابتدای راه است، اما بلاک چین، به عنوان یک تکامل کلیدی کامل است که اساسا برای تغییر مالکیت بر روی داده های دیجیتال، و سیستم عامل های دیجیتال هر روز توسط ما مورد استفاده قرار خواهد گرفت .