آینده‌ی پرداخت‌ها

در آینده، پرداخت‌ها از طریق موبایل چگونه انجام می‌شود؟ امروزه، تکنولوژی‌های موجود، هر نوع داده‌ی تولیدی در تعاملات کسب و کارها با مشتریان خود را مدیریت می‌کنند.

تکنولوژی پرداخت
تکنولوژی پرداخت

شرکت SpotOn، پلت‌فرمی با قابلیت پردازش پرداخت‌ها، به صورت یکپارچه است و امکان تعامل بهتر با مشتری را ایجاد کرده است. شرکت سازنده‌ی آن می‌گوید: این برنامه کمک می‌کند تا کسب و کارهای کوچک به راحتی این پرداخت‌ها را انجام دهند.

Infographic، به عنوان یک فناوری جدید در تلفن همراه، ارائه دهنده‌ی بینشی روشن در مورد آینده‌ی پردازش پرداخت‌ها است.

برای کسب و کارهای کوچک که از چگونگی استفاده‌ی این تکنولوژی‌ها آگاهی دارند، دسترسی به این برنامه ها در فعالیت آنان، ضروری است.

روند پردازش پرداخت

طبق گفته‌های شرکت Infographics، همان‌طور که تعداد کثیری از مردم برای خریدهای روزانه و پرداخت‌های خود در ادارات، مراکز دولتی و غیر دولتی، سفرها و… از دستگاه‌های تلفن همراه خود به جای کارت‌های اعتباری استفاده می‌کنند، پرداخت در بازار موبایل از ۷۵ بیلیون دلار به ۵۰۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ افزایش خواهد یافت. پس تعداد سیستم‌های فروش تلفن همراه در بازار هم باید رشد کند تا بتواند به میزان تقاضا، پاسخ گو باشد.

شرکت SpotOn می‌گوید که تا سال ۲۰۲۱ در ایالات متحده حدود ۲۷٫۷ میلیون سیستم موبایل تولید و استفاده می‌شود، که این نرخ رشد تولید تلفن همراه در مقایسه با ۳٫۲ میلیون عدد تلفن تولیدی و مورد استفاده در سال  ۲۰۱۴، رقم قابل توجهی است.

شرکت SpotOn، پیش‌بینی می‌کند که احراز هویت بیومتریک، برای ایجاد چنین پرداخت هایی ضروری می‌شود و از تقلب جلوگیری خواهد کرد. شرکت Infographic، می‌گوید تا سال ۲۰۲۱ شناسه اثر انگشت و احراز هویت به کمک تشخیص چهره، در بیش از ۱۸ میلیارد تراکنش، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.