کاربرد نوآورانه‌ی فناوری در ارائه‌ی خدمات مالی یا فین تک

فین تک یا کاربرد نوآورانه‌ی فناوری در ارائه‌ی خدمات مالی، تکنولوژی جدیدی در خدمات مالی است و در این مقاله به توضیحی در ارتباط با این نوآوری و آینده‌ی این سیستم می‌پردازیم.

ایجاد اختلال در هر بخش از صنعت فین تک، می‌تواند بر همه‌ی جنبه‌های این سیستم تاثیر بگذارد.

طی پنج سال گذشته، فین تک به عنوان کاربرد نوآورانه‌ی فناوری در ارائه‌ی خدمات مالی و به عنوان بخشی اساسی از سیستم خدمات مالی جهانی تاسیس شده است.

فین تک

تازه واردان به بازار فین تک، سالانه با افزایش میلیاردها دلار سرمایه در حوزه‌ی این کاربرد نوآورانه از فناوری در ارائه‌ی خدمات مالی، باعث افزایش سهام این تکنولوژی شده‌اند و این، باعث بالا رفتن میزان مالیات پرداختی نهاد‌های مالی می شود. فعالان عرصه‌های مالی که با استفاده از فین تک در حوزه‌ی کاربرد این نوآوری فناوری در ارائه‌ی خدمات مالی فعالیت می‌کنند، برای رقابت در یک چشم انداز مهم از خدمات مالی، منتظر تغییر و تحولات جدید فین تک در کاربرد های جدید این سیستم هستند که به زودی اتفاق خواهد افتاد.

در نتیجه مرحله‌ی بعد چه می‌تواند باشد؟

هوش شخصی در کسب و کار، خدمات تحقیقاتی حق بیمه کسب و کار داخلی یعنیInsider، بررسی نوآوری های اخیر در fintech و همچنین برنامه‌هایی که هنوز پیش‌بینی نشده‌اند، اما در آینده‌ای نزدیک به این عرصه پا خواهند گذاشت، نمونه‌هایی از اتفاقات و نوآوری در این حوزه مالی محسوب می شوند.