به یک کار آفرین تبدیل شوید

مقدمه :

احتمالا شنیده‌اید داشتن ” اطلاعات ” در سیستم دیجیتال امروزی، به یک قدرت تبدیل شده است و بسیار آسان می‌توان از این اطلاعات یک کسب و کار موفق را تولید کرد.

تبدیل به کار آفرین شوید

عنوان “تجارت دانش”، چگونگی تبدیل مهارت شما به یک کسب و کار پر رونق را با استفاده از کار آفرینی نشان می‌دهد و آمادگی بازار را برای کسب و کار شما بیان می‌کند. اکنون فرصتی عظیم برای تجارت دانش وجود دارد.

با توجه به تلفیق تکنولوژی و دانش فعلی، این شرکت‌ها می‌توانند به راحتی و به سرعت توسط هر کسی ایجاد شوند. تا زمانی که شما دانش و تخصص داشته باشید، می‌توانید خود را به یک پایه مشتری جهانی بسپارید تا آن ها از آنچه که شما پیشنهاد می‌دهید، استفاده کنند.

کارآفرینی چیست ؟

با استفاده از فرصت‌هایی که اینترنت ایجاد می‌کند، دسترسی به فرصت‌های نادر برای کارآفرینان فراهم می‌شود تا تقریبا بلافاصله اطلاعات را به یک مخاطب عظیم ارائه دهند. این همان چیزی است که شروع کار آفرینی را توضیح می‌دهد.

کارآفرینان، افرادی هستند که دانش خود را جمع آوری کرده و آن را با تدریس، مشاوره، مشارکت در تجارت دانش یا ایجاد رسانه‌های مبتنی بر دانش، به یک سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کنند.

بازار دانش

کایابی، شرکتی است که زمینه‌ی ایجاد دوره‌های آنلاین را فراهم می‌کند.

شرکت در ایجاد کار آفرینی ادعا می‌کند که بازار برای تجارت دانش در حال رشد است. کار آفرینان پیشنهاد می‌کنند که مطالب را در رسانه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها، وب سایت شما، یا در پادکست و یوتیوب در زمان مدیریت شده‌ و موثر خود، منتشر کنید.

مانند هر کسب و کار دیگری، شما باید یک محصول را ایجاد کنید که در آن مشتریان شما علاقه‌مند به مصرف آن محصول باشند و در یک قیمت‌گذاری عالی در دسترس قرار گیرد. همان‌طور که کایابی خاطر نشان کرد، بازار، مقیاس بزرگی دارد و رقابت شدید است، اما “همه چیز، به ترکیب دانش منحصر به فرد شما با شخصیت و دیدگاه متفاوتتان ” برمی‌گردد.