برطرف کردن مشکلات بازاریابی به وسیله‌ی هوش مصنوعی (AI)

اعمال هوش مصنوعی یا همان AI بر روی سیستم کاری شما و نفوذ آن بر روی مسائل شرکت، می تواند کمپانی شما را تبدیل به یک ابر قدرت کند.

هوش مصنوعی و سیستم‌های ابری، همچنان به افزایش مشارکت در رقابت‌های تحلیلی، پیش بینی و اجرای امور مورد نیاز برای ایجاد و حفظ روابط مشتری کمک می‌کنند. بازاریابی در مرکز این تغییر قرار گرفته است، و این چند برنامه‌ی کاربردی موجود، به شما وعده‌ی تبدیل شدن به یک ابرقدرت را خواهند داد.

با افزایش قدرت ، مسئولیت شما هم بزرگ می‌شود و بازاریابان شما باید آماده‌ی ایجاد تغییرات و سازگار شدن با اهداف جدید باشند.

با شناخت راه های استفاده از AI، می‌توانید باعث تغییر در صنایع و سازمان‌های خود شوید، بازاریابی محرمانه می‌تواند از اشتباهاتی که ضررهای گران قیمت را به وجود می آورد، اجتناب کند. زیرا یاد می‌گیرید چگونه باید قدرت مهیج دنیای پیشرفته‌ی خود را مهار کنید.

سیستم ابریسیستم ابری

به دنبال پول باشید

احتمالا شما در حال یادگیری AI هستید و سعی در عملی کردن این موضوع دارید. یک نرم افزار پیچیده و ارزشمند، برای خرید برنامه‌های رسانه‌ای، نرم افزار بازاریابی بالغ eMarketer است. برآورد شده است که برنامه‌ی eMarketer ،۳۹ میلیارد دلار از کل هزینه های رسانه های ۲۰۱۸ را به خود اختصاص می‌دهد و تقریبا ۸۰ درصد از ترافیک تبلیغاتی در ایالات متحده را در بر می گیرد.

سرعت را بالا ببرید

چند برنامه‌ی کاربردی موجود امیدوار هستند که اهداف خود را با استفاده از ابرقدرت‌های مرحله ای تغییر دهند. هوش مصنوعی و یادگیری استفاده از آن به طور قابل توجهی زمان را برای ایجاد، گسترش، تست و تجدید نظر در تبلیغات شخصی سازی شده در مقیاس وسیع کاهش می‌دهد. این اتوماسیون، اعضای تیم را از سیلوهای کانال خود بیرون می‌کشد و به آنها اجازه می‌دهد تا بر محصولات و بخش‌های چرخه‌ی عمر، تمرکز کنند.

منبع: اد ویک