۵ نکته برای جذب والدین به سمت کسب و کار شما

اگر شما یک خرده فروش آنلاین هستید، باید بدانید چرا والدین در این دوران، مشتریان مهمی برای شما هستند؟ پاسخ این است:  برای مثال نیمی از کودکان در ایالات متحده، پدر و مادر هجده ساله دارند. هر ساله والدین آمریکایی، ۱ میلیارد دلار آمریکا را به فرزندان خود اختصاص می‌دهند.

روش جذب پدران و مادران به عنوان مشتری

 

  • ارائه خدمات عالی

والدین، سالهای متمادی به عنوان یک پدر و مادر به خرید وسایل مورد نیاز فرزندشان فکر می‌کنند و اگر آنها خدمات خوبی را به عنوان مشتری دریافت نکنند، شما یک جمعیت بزرگی از مشتریان خود را از دست خواهید داد.

  • به خدمات تلفن همراه، توجه ویژه‌ای داشته باشید

همان‌طور که انتظار داشتید، والدین سالهای متمادی به گوشی‌های هوشمند خود به عنوان دستیار برای مراحل خرید خود، برای کار هایی مانند تحقیق و پیدا کردن فروشگاه ها، برای مقایسه قیمت‌ها و … توجه می‌کنند. فدراسیون ملی خرده فروشی می‌گوید ۷۸ درصد از والدین از تلفن‌های خود برای تحقیق در مورد محصولات استفاده می‌کنند (در مقایسه با ۵۸ درصد از والدین دیگر) و ۷۱ درصد از آن‌ها از تلفن ها برای انجام خرید در پرداخت استفاده می‌کنند (در مقایسه با ۵۱٪ دیگر والدین).

5 نکته برای جذب والدین به سمت کسب و کار شما

  • گوش دادن به نظرات آنها

از نظرات قدرتمند آن‌ها برای جمع آوری بازخورد های عملی که می‌توانید برای بهبود فروشگاه یا وب سایت خود از آن‌ها بهره‌ببرید، استفاده کنید. اگر به نظرات توجه نکنید، احتمالا این مشتریان، سرمایه‌ی خود را در جای دیگری صرف می‌کنند.

  • محصول خود را سریع به دست مشتری برسانید

حدود ۸۶٪ از خرده فروشان، از حمل و نقل روزانه استفاده می‌کنند و هرچه ارسال محصولات و رسیدن آن به دست مشتری، سریع‌تر رخ دهد، بیشتر‌ می‌توانید رضایت مشتری را کسب کنید.

  • آسایش را برای مشتری خود فراهم کنید

پدر و مادر های این نسل، در ذهنشان مشغله‌های زیادی دارند. به همین دلیل، آن‌ها عاشق خدمات اشتراک تجارتی هستند که درمورد آن‌ها، اطمینان کامل داشته باشند مانند محصولات مراقبت از کودک که شامل  پوشک، دستمال یا مواردی از این دست است. توانایی سفارش آنلاین و انتخاب فروشگاه، پرداخت از طریق دستگاه تلفن همراه یا پرداخت با یک گوشی هوشمند یا بسته‌بندی محصولات با طرح‌های محبوب آن‌ها، از دیگر راه‌های فروشگاه‌ها برای رونق کسب و کار آن‌ها است.

منبع: اسمال بیز ترندز