چالش‌های فین‌تک

چالش‌های کلان جامعه در سطح ساز و کار فین‌تک برای توسعه‌ی تکنولوژی بانکداری باز، یکی از موضوعات مطرح کنونی است. انجمن ساختمان‌های عمومی که مسئول اداره‌ی تامین مالی وام مسکن در انگلستان است، اعلام کرد که با استفاده از فن آوری بانکداری باز، که در هر چهار خانوار بریتانیایی به بهبود زندگی یکی از آن ها کمک می کند، جامعه فین‌تک به چالش کشیده می‌شود.

از جامعه‌ی فین‌تک دعوت می‌شود تا راهکارهای بازاریابی بانکی که زندگی مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهد، درک کند؛ زیرا حدود ۸۵ درصد از بزرگسالان دارای یک گوشی هوشمند هستند یا به یکی از این‌ گوشی‌ها دسترسی دارند. برندگان این چالش که در ماه سپتامبر راه‌اندازی خواهد شد، می‌توانند علاوه بر اعتبار و اعتماد در سرمایه گذاری، از سراسر کشور پشتیبانی مرتبط با نام تجاری خود را نیز دریافت کنند. جامعه به دنبال افزایش این ایده و استفاده از موقعیت آن در بازار برای اطمینان از این است که برای ۱۵ میلیون عضو جامعه یا حتی فراتر از آن، بتواند به طور موفقیت آمیزی این قابلیت را راه اندازی کند.

چالش‌های فین‌تک

صحبت از ابتکار عمل

به عنوان یک فعالیت متقابل، ما به قدرت همکاری اعتقاد داریم و با همکاری بیشتر، می‌توانیم سود بیشتری را نیز به دست آوریم. به همین دلیل است که مشارکت اقتصادی به صورت فراگیر، یک ابتکار عمل مناسب و طبیعی در سراسر کشور است. تنها یک یا دو تصمیم درست یا غلط مالی، می‌تواند تفاوت بین سلامت مالی و بدهی‌های امروزی را به وجود آورد.

معتقدیم بازاریابی بانکی، فرصت بزرگی برای کمک به مردم برای مدیریت بهتر پول آن‌ها و حمایت از بخش خدمات مالی‌ست. ما به دنبال نوآورانی هستیم تا ایده‌هایی را برای کمک به افرادی که به سختی زندگی می‌کنند، ارائه کنیم و خدماتی را بدون پس انداز یا با اعتبار ارائه دهیم. به همین دلیل است که ما در جهت به کارگیری آخرین نوآوری‌های تکنولوژیکی برای کمک به تبدیل توان مالی برای میلیون‌ها نفر متمرکز هستیم.

منبع: کراود فاند اینسایدر