بازاریابی ICO (ارز های دیجیتال)

تا چند سال پیش من و دوستانم ۱۰۰ درصد از تلاش‌های بازاریابی مان را در شروع، به شرکت‌های سنتی اختصاص داده بودیم. ما در این کار سرمایه‌گذاری کرده بودیم، و کسب و کار ما سال‌ها بعد از آن رشد می‌کرد و نتیجه می‌داد.

بازاریابی ICO

  •  بازار ICO، مانند اقیانوسی آبی است.

ابتدا باید توازن یا بازی در حال اجرای در بازار در حال ظهور را تشخیص دهید و از این نظر، بازار می تواند به یک اقیانوس آبی تشبیه شود(به معنی فضای بازار بی قید و شرط)؛ سپس شما باید در مورد بازاری که محیط آن، محیطی کاملا خارجی است، مطالعه کنید.

  • ICO یکی ازهیجان انگیزترین بازارها است، اما به همان اندازه خطرناک نیز هست.

قطعا جوانب مثبت و منفی برای ورود به بازار ICO (ارزهای دیجیتال) وجود دارد. جوانب مثبت آن آشکار است: آسانتر این است که خود را به عنوان یک پیشگام و متخصص معرفی کنید؛ زیرا در این صورت رقبای کمتری دارید. این موقعیت شما را در واقع به یک سازنده‌ی بازار به جای یک دنبال‌کننده تبدیل می‌کند.

  • تعقیب اهداف بلند پروازانه می‌تواند سریعترین مسیر برای رسیدن به موفقیت باشد.

ما بلافاصله بعد از شروع به فعالیت در این بازار، در کسب و کار خود رشد با جهش بلندی را تجربه کردیم. تنها چیزی که ما برای شروع کار نیاز داشتیم، یک بستر برای فعالیت بود.

زمانی که ما وارد بازار ICO یا ارز دیجیتال که مانند یک اقیانوس آبی است، شدیم؛ تعداد عرضه و تقاضا به حدی زیاد بود که بلافاصله یک لاین کامل با یک کانال ساده را به سرعت توانستیم برای خود تولید کنیم و به دست آوردن هر موفقیت باعث ایجاد موفقیت بعدی می‌شد. ما به سرعت شرکای خود را از همین طریق پیدا کردیم و اکنون از پنج منبع مختلف برای بازاریابی ICO یا ارز دیجیتال استفاده می‌کنیم.

درحالی‌که اجرای یک محور بد روی کاغذ ممکن است یک ایده‌ی بد و پر از حفره به نظر برسد، در واقع اجرای یک محور خوب و برنامه‌ریزی‌ شده باعث می‌شود که شما متوجه شوید که چه تعداد شرکت، چه فرصت‌هایی را برای شما روی میز می‌گذارند.

از آنجا که ما مایل بودیم این ریسک را برآورده کنیم، ما خودمان را به یکی از معدود سازمان‌های معتبر که در بازار ICO کار می‌کنند، تبدیل می‌کنیم. حتی اگر اعضای حاضر در ICO در نهایت سقوط کنند، ما به عنوان بازاریابان بلاک چین برای راه‌اندازی نوآوری‌های تازه در سال‌های آینده، معرفی خواهیم شد.

منبع :اینترپرنیور