فین‌تک Revolut ، روزانه ۴۰ مشتری جدید کسب‌و‌کار ثبت‌نام می‌کند – سپیدتک

  • ۰
فین‌تک

فین‌تک Revolut ، روزانه ۴۰ مشتری جدید کسب‌و‌کار ثبت‌نام می‌کند – سپیدتک

دسته بندی : گزارش

  • استارت‌آپ ارز خارجی Revolut، چهار ماه پس از راه‌اندازی دارای ۱۶،۰۰۰ مشتری شد.
  • ثبت‌نام ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ مشتری خرده فروشی جدید در هر روز
  • برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی در ایالات متحده، استرالیا، کانادا، سنگاپور و هنگ‌کنک در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ .

لندن- استارت‌آپ بازار ارز Revolut به‌سرعت در حال گسترش است، با ثبت ۱۶،۰۰۰ شرکت به حساب‌های کسب‌وکار خود فقط در چهار ماه.
نیکلای استرانسکی، مدیرعامل شرکت این رقم را در طی ارائه در کنفرانس LendIt اروپا در لندن منتشر کرد.  استرانسکی گفت Revolut در حال حاضر، روزانه ۴۰ تا ۵۰ کسب‌.کار جدید را ثبت‌نام می‌کند و امیدوار است این رقم به ۱۰۰ کسب‌وکار در روز برسد. استارت‌آپی که ۲ سال پیش در ماه ژوئن کارش را شروع کرده است.

Revolut در لندن مستقر است و در سال ۲۰۱۵ تاسیس شده است، به مردم یک کارت پیش-پرداخت ارائه می‌دهد که به یک اپلیکیشن متصل است که به مردم امکان خرید، نگهداری و انتقال پول را با نرخ‌های پایین، می‌دهد. این شرکت از وام وبیمه جدا شده است و استرانسکی گفته است که بلندهمتی این شرکت باعث می‌شود که به “جایگزین بانک جهانی” تبدیل شود.

حساب های خرده فروشی اصلی Revolut همچنان به سرعت در حال رشد هستند و روزانه ۳،۰۰۰ تا ۳۵۰۰ ثبت-
-نام جدید انجام می شود.

استرانسکی گفته است که ۶۰ درصد از ثبت‌نام‌های جدید از قاره‌ی اروپاست، در حالیکه بقیه از انگلستان است. پس از بریتانیا، بزرگترین بازارهای خرده‌فروشی Revolut، فرانسه، اسپانیا، یونان و لیتوانی است.

او گفته که این استارت‌آپ در حال حاضر، دارای ۹۰۰،۰۰۰ مشتری و ۵ میلیارد دلار از معاملات را پردازش کرده است. دارای ۱۸۰،۰۰۰ کاربر فعال روزانه و ۶۰۰،۰۰۰ مشتری است که از برنامه حداقل یک بار در ماه استفاده می‌کنند.

فین‌تک

فین‌تک

Revolut اواخر سال گذشته پس از فهمید یک همکار تعدادی کارت را به خارج از اروپا برده است مجبور شد که، موضوع کارت‌های جدید را تا آخر سال متوقف کند. استرانسکی می‌گوید استارت‌آپ در حال حاضر در حال “قرار دادن منابع زیادی برای قانونی کردن است”

او گفته است: “به‌طور کلی در قانونی کردن، ۳۰ نفر را در حال حاضر به کار گرفته‌ایم. و مقیاس آن را بزرگتر خواهیم کرد. اخیرا افراد زیادی را برای این بخش استخدام کرده‌ایم.”

استرانسکی گفته که “برنامه‌های Revolut برای راه‌اندازی خرید و فروشِ cryptocurrency در نرم‌افزار توسط یک همکار به تعویق افتاده است اما این ویژگی طی دو تا سه هفته آینده راه‌اندازی خواهد شد. به نظر من، مردم را بیشتر درگیر خواهد کرد، فقط به این دلیل که میبینم از طرف مشتری‌ها تقاضای زیادی برای بیت کوین وجود دارد.”

هچنین او از راه‌اندازی Revolut در ایالات متحده، استرالیا، کانادا، سنگاپور و هنگ‌کنگ در سه ماهه‌ اول سال ۲۰۱۸ خبر داد.

منبع:

Oscar Williams.(2017) Fintech startup Revolut is signing up 40 new business customers every day : www.businessinsider.com at Oct 12 2017


پاسخ